Správné dávkování

5/2/2021

1/ Pokud zkoušíte kratom poprvé, nikdy nepřekračujte jednorázovou dávku 1 gram. ( někteří lidé mohou být na kratom přecitlivělí )

2/ Neberte jednorázovou dávku větší než 1 gram v případě, že neznáte původ kratomu a jeho kvalitu ( sílu ) – jedná se například o případy, kdy zkoušíte kratom od nového dodavatele. Je naprosto jedno, zda se jedná o malého prodejce nebo obrovský e-shop s kratomem. Rozdíly v kratom v ČR jsou obrovské. Velký e-shop může nabízet slabý, nebo dokonce závadný kratom a naopak malý prodejce může mít kratom velice kvalitní a silný.

Tím chci říct, že se může snadno stát, že si vezmete 4 gramy slabého kratomu a stěží pocítíte účinek, ale v případě, že si vezmete 4 gramy kvalitního silného kratomu, máte zaděláno na nehezký stav z mírného předávkování. Začínejte proto raději vždy na minimální dávce 0,5 – 1 gramu !!! V případě, že se nedostaví požadovaný účinek, je možné zhruba po 1 hodině přidat další 1 -2 gramy. ( Toto upozornění se týká především bílého a zeleného kratomu. U tmavších kratomů jak je například červený je dávkování pro dosažení požadovaného účinku většinou vyšší.

Doporučené posty

Články

Od Kratomu k mitragyninu a jeho derivátům: fyziologické a behaviorální účinky související s užíváním, zneužíváním a závislostí Prohlášení […]

Jaká je cena Kratomu?

Ceny kratomu se pohybují v ČR od 2 -10 Kč/ 1 gram v závislosti na množstevním odběru. Nejkvalitnější […]