Zajímavá videa

Videa o kratomu na Youtube ( v angličtině + můj komentář v češtině )

Jakým způsobem snížit toleranci na Kratomu při dlouhodobém užívání:

https://www.youtube.com/watch?v=-dNqIMt8Hhk Komentář k videu: Na tomto videu je v podstatě řešen problém vzniku tolerance při užívání Kratomu. Co je vlastně tolerance ? Když užíváte určité látky, jejich působení na organismus postupně klesá, protože se jej tělo naučí rychleji metabolizovat ( zpracovat ), proto se stává, že lidé začnou této látky brát stále více a více, aby se dostavil efekt jako na začátku užívání. Dalo by se to přirovnat třeba i ke kávě, kdy dlouhodobý milovník kávy potřebuje denně i několik šálků, aby mu káva poskytla uspokojení a potlačila únavu. 1 rada zní: Střídejte různé barvy kratomu, každý obsahuje trochu jiné látky, proto jej tělo musí pokaždé jinak zpracovávat. 2 rada zní: Neberte kratom každý den 3 rada zní: Pokud jste pravidelnými uživately Kratomu, užívejte zároveň i Magnézium, v různých formách v jakékoliv lékárně. Magnézium na snížení tolerance doporučuje většina pravidelných uživatelů kratomu.

Povídání o kratomu v češtině a slovenštině: UPOZORNĚNÍ !!! NĚKTERÁ VIDEA JSOU OMEZENA VĚKEM NAD 18 LET, PROTO JE POTŘEBA U VIDEA KLIKNOUT NA NÁPIS “ PŘEHRÁT NA YOUTUBE“ TÍM BUDETE PŘESMĚROVÁNÍ PŘÍMO NA STRÁNKY VIDEA NA YOUTUBE

    

Online užití Kratomu třemi mladými lidmi: (video je v Holandštině, možno zapnout AJ titulky):

Přístup Thajské vlády ke kratomu:

 

 

Tako to vypadá když to s kratomem přeženete 🙂 ( to je samozřejmě vtip )

Velmi hezké video v AJ jak v domácích podmínkách extrahovat alkaloidy z Kratomu ( laicky řečeno jak kratomu získat pouze účinnou látku )

pokračování videa: