Účinky kratomu

Uvedené dávky a jejich účinky jsou velice individuální !!!. Záleží především na tělestné hmotnosti a barvě kratomu, kterou použijete.

Kratom dávkování a účinky:

1 – 3g – stimulující ( zahání únavu ), někdy euforizující ( dobrá nálada )

3 – 6g – analgetické, uklidnující, sedativní někdy euforizující

6 – 12g – analgetické, silně euforizující, relaxační, uspávací

Pokud chcete vyzkoušet kvalitní silný kratom čitých barev můžete se podívat například zde:

https://www.nejlepsikratom.cz/

Proč nekupovat mixy kratomu, ale raději čisté barvy ? To je docela zásadní a správná otázka. Na e-shopech s kratomem najdeš u kratomových produktů desítky různých názvů. Například kratom Gold Bali je mix v poměru orientačně 75% zelený kratom a 25% bíly kratom, dále například kratom Maeng da opět orientačně 75% zelený a 25% bílý kratom. Takto bychom mohli vyjmenovat desítky různým mixů kratomu. Tyto mixy jsou velice zavádějící, protože každý dodavatel z Indonésie může používat poměr jiný.  Proto je známo, že když si koupíte 5 stejných produktů od různých prodejců v ČR nebudou mít nikdy stejné účinky.

Osobně si myslím, že je lepší prodávat 100% čistou barvu kratomu, zákazník pak ví zcela přesně co kupuje. Srovnal bych to napříkad s cheeseburgerem od nám všem známe společnosti, která má ve svém logu Mc. Tam taky přesně víte co dostanetenete. Když si objednáte cheeze, přesně víte co dostanete a máte 100% jistototu, že vám bude chutnat jako vždycky.

No a když vám přece jen chutnají více mixy, není nic snažšího, než si koupit čisté barvy a ve správném poměru si je smíchat jako to dělají dodavatelé v Indonésii. Tak si budete vždy jisti správným poměrem !  Více se můžete o poměrech jednotlivých mixů kratomu dočíst zde ( začátek zhruba v polovině stránky ): https://kouzelnykratom.cz/druhy-kratomu/

Bílý kratom ( white)

Zelený kratom (green)

 

Červený kratom (red)

Žlutý kratom  (yellow)

 

Po užití, začíná kratom učinkovat po zhruba 5 -40 minutách. Záleží na velikosti dávky, zda jste kratom užili po jídle nebo na lačný žaludek. Doba působení je zase velice individuální a pohybuje se v rozmezí několika desítek minut a po dobu několika hodin.

Upozornění: Neberte kratom nejméně 3 hodiny před spaním !!! Především pak pokud užijete bílý nebo zelený kratom, který působí jako stimulant.

Upozornění: Pokud zkoušíte kratom poprvvé neberte si jednorázovou dávku větší než 1 g. Zhruba 1% nových uživatelů je nevolno od žaludku.

Pokud nemáte váhu, můžete použít běžnou kávovou lžičku, která pokud je zarovnaná, obsahuje cca 1 g prášku.